Есть вопрос? Позвоните нам 0080 121 5820

SIGN IN / JOIN

IHG® GREEN ENGAGE HOTEL

Zrównoważony rozwój

 

Zapewniamy, że przebywając w hotelu IHG® Green Engage, uczestniczysz w zaawansowanych, ogólnoświatowych działaniach na rzecz zrównoważonego rozwoju. Rozumiemy, że ważne jest, abyś odgrywał aktywną rolę w ochronie naszego środowiska i dlatego ułatwiliśmy Ci wybór hotelu, który odpowiada Twoim wartościom w zakresie zrównoważonego rozwoju.

 

Wybierając hotel Green Engage, możesz pomóc naszym hotelom zmniejszyć zużycie energii nawet o 25% rocznie. Posiadamy ponad 656 000 pokoi w ponad 4400 hoteli w 100 krajach i terytoriach na całym świecie. Od inteligentnego projektu i starannie dobranego oświetlenia po przyjazne dla środowiska materiały czyszczące, naprawdę możemy zrobić znaczącą różnicę jako jedna z największych firm hotelarskich na świecie. Dziękujemy za przyłączenie się do nas w tym wysiłku.

 

 

 

Hotel Holiday Inn Express Warsaw Mokotow dba o zrównoważony rozwój i docenia znaczenie społecznie odpowiedzialnych programów pomagających ratować życie i chronić naszą planetę. Naszym celem jest bycie odpowiedzialnym zarządcą naszego środowiska, a Hotel Holiday Inn Express Warsaw Mokotow honoruje to w działaniach, które podejmujemy w celu promowania czystszego i zdrowszego świata. Zapewniamy, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić zrównoważone wrażenia, w tym:

 

Eliminacja plastiku

 

Kosmetyki dla Gości w dozownikach do użytku hotelowego

 

Ekologiczne środki czystości i biodegradowalne opakowania na odpady

 

Segregacja śmieci

 

W pokojach woda dla Gości w szklanych butelkach

 

Papierowe Lunch-Boxy do dań na wynos

 

Środki czystości i chemia

 

Energooszczędne oświetlenie

 

Stanowisko do ładowania samochodów elektrycznych

 

Drukowanych raportów oraz zadruk dwustronny z automatu ustawiony w komputerach

 

Wymiana ręczników i pościeli „na żądanie”

 

Segregacja śmieci

 

Maksymalne wykorzystanie produktów i ich „odpadów” #lesswaste

 

Zamawianie produktów od lokalnych dostawców celem zmniejszenia śladu węglowego

 

Ręczniki z recyclingu dla Gości